Untitled Document


Bayilik Şartları

WILLIAMS'ın Franchise Sistemi; yarım asırlık otomotiv tecrübesi ile ortaya çıkan bir franchise sistemidir. Minimum sermaye ile yapılabilecek saygın , risksiz ve karlı bir yatırımdır. Web sayfamızda bahsettiğimiz, otomobillere yapılan uygulamalar ve ürünler Franchise formatının bütünlüğünü oluşturur ve her hizmet noktasında aynı hassasiyetle uygulanır. Ortak Konsept ve uygulama bütünlüğü sistemin en önemli şartıdır.

Bayi adayında aranan şartlar

• Bayilik verilecek bölgenin potansiyeline göre, uygun ölçekli istasyon için gereken yatırımı yapmaya istekli olmak,
• Kolay ulaşılabilen, iş merkezlerine ve yaşam alanlarına yakın bir yerde, yeterli kapalı alana sahip (minimum 250 metrekare), içinde araçların rahat hareket edebileceği, tavan yüksekliğinin en az 3 metre olduğu bir yer bulabilmek,
• İşinin başında durabilecek olmak, bu işi ana işi olarak görmek,
• İstasyon için aşağıda belirtilmiş yaklaşık yatırım bedelini ve işyerinin gereken tadilat masraflarını karşılayabilecek sermayeye sahip olmak.

Yatırım Giderleri;

Minimum yatırım tutarı 35.000 Euro olup; bu tutara Franchise giriş lisans ücreti 15.000 Euro, Konsept iç –dış uygulama giderleri, gerekli ekipman ve açılış için minimum malzeme stoğu bedeli dahildir. İstasyon kurulacak mekanın iç ve dış tadilatı için gerekli (varsa) masrafları yukarıda belirtilen yatırım miktarına dahil değildir.

Eğer siz de otomobil dünyası içinde saygın bir yer istiyorsanız, yerinizi bölgenizde otomobil tutkunlarının buluşma noktası bir merkez haline getirebileceğinizi düşünüyorsanız, minimum 250 metrekare kapalı alana sahip bir yeriniz var ise sitemizdeki başvuru formunu doldurun sizi arayalım ve Williams'ı anlatalım.

Başvuru formu için tıklayınız.* Verilen tüm tutarlar KDV hariç tahmini bütçedir; m2'ye göre farklılık gösterebilir.
* Tüm istasyonlarda oto yıkama kısmı bulunmaktadır.
* İnşaat tadilat masrafları bu tutarların içinde değildir.
* Kira,depozit,arazi alımı vs gibi masraflar bu tutarların içinde değildir.
* Personel sayısı başlangıç için minimum istihdam rakamlarıdır.
* Personel eğitimi İstanbul'da gerçekleşecek ve 1 - 2 hafta sürecektir. Bu süre boyunca yemek,konaklama, SGK kaydı ve ulaşım giderleri istasyon sahibine aittir.